Не відкладайте на завтра те, що можна було зробити вчора!

Що ми розуміємо під словом «завтра»?

Для багатьох це слово означає «не зараз», а трохи «пізніше». Однак опівночі стрілки годинника змінять цифри і те «завтра» перетвориться на «сьогодні».

Багато хто любить відкладати всі справи на завтра: здати відповідальну роботу начальству, зробити генеральне прибирання в квартирі, почати читати книгу. А скільки з нас впізнає себе в такому реченні як: «З понеділка я займусь спортом та буду правильно харчуватися!». Завтра курці обіцяють собі кинути курити, а люди, залежні від алкоголю, – пити. Завтра діти обіцяють приїхати до батьків, яких давно не бачили, а ми обіцяємо завтра побачитись із друзями, з якими спілкуємось тільки в соцмережах.

Таких прикладів можна навести безліч, але чи варто? Чи настане це завтра?

Усім відома фраза: «Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні!»

На жаль, саме так ми часто і робимо.

Починати діяти потрібно в той момент, коли прийшла ідея і є побудження робити. І зовсім не варто витрачати час на непотрібне, брати в руки телефон на декілька хвилин, а потім усвідомити, що пройшло дві дорогоцінні години. Варто сконцентруватися і довести до кінця те, що давно спланували.

Ось приклад, який, можливо, змусить нас замислитися про те, чи насправді потрібно відкладати задумане.

Якось чоловік дістав із шафи красиву подарункову коробку. Розпакувавши її, він побачив гарну шовкову жіночу білизну. Він згадав, що привіз дружині цей подарунок з Парижу 8 років тому. Вона не одягла цю білизну жодного разу, адже не знаходила особливого випадку, відкладаючи на завтра. Дружина померла, так і не порадувавши нею свого чоловіка.

Не чекайте останнього моменту, адже всі дні, які ми проживаємо — особливі.

Давайте частіше говорити слова подяки рідним і помічати хороші дрібнички у всьому. Давайте проводити більше часу з друзями і близькими, а не витрачаючи його на гортання стрічки instagram чи facebook.

Погодьтеся, що нещодавно ми милувалися заходом сонця, неймовірною красою природи, а сьогодні це відкладаємо на завтра, списуючи на те, що дуже зайняті і в нас немає часу.

Забудьте про старий посуд!! Дістаньте з шафи новий сервіз, який, можливо, вже припав пилом і який ви бережете для особливого випадку. Користуйтеся ним сьогодні, а завтра принесе щось нове.

А рідним саме сьогодні скажіть слова любові, висловіть свої почуття, бо завтра може і не настати! Радійте життю сьогодні і будьте щасливі!

Автор: Аліна Бабяк

(Visited 218 times, 1 visits today)

Об Авторе

You might be interested in

ОСТАВЬТЕ СВОИ КОММЕНТАРИИ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *