Найдорожче і водночас безкоштовне

Вода. Джерело життя на землі. Без неї неможливо уявити нормальне існування людини. Вона володіє унікальними властивостями: містить мінімальну кількість калорій, робить імунну систему більш ефективною, допомагає мозку повноцінно виконувати свої функції, являється хорошим провідником та очищає організм. Більше того, вода допомагає знизити ймовірність серцевого нападу. Під час досліджень вчені з’ясували, що ті люди, які п’ють близько шести склянок води в день, менш схильні до ризику серцевого нападу на відміну від тих, хто випиває всього дві склянки.

Неймовірно! Така проста і така необхідна речовина є в нашому розпорядженні.

І що найголовніше: ніщо її не може замінити! На запитання «Скільки води ви п’єте?» 95% людей, зазвичай відповідає, що вони п’ють багато кави та чаю. І, на жаль, це одна з найпоширеніших помилок, яку роблять люди. Насправді, для життя та здоров’я необхідна звичайна чиста вода. Сік, чай чи інші напої здатні тільки на певний час приглушити відчуття спраги.

Але… що на рахунок спраги душі? Що може її втамувати?

Перша асоціація, яка у мене виникла і якою я б хотіла поділитися, це порівняння води зі Словом Божим. Проводячи такі паралелі, мені хочеться ще раз показати його цінність, користь і незамінність.

Слово Боже — це духовна вода, яка очищає наше життя від забруднень. Це вода, яка так необхідна мандрівнику в спеку. Це джерело, яке може дати силу подорожньому.

На жаль, сучасний світ намагається втамувати спрагу душі іншими засобами, тоді як джерело зовсім поруч… Хтось з головою поринає у віртуальний світ, інший шукає нових відчуттів, хтось годинами переглядає серіали, а хтось без розбору читає все підряд в пошуках відповідей.

Справа в тому, що такі «напої» абсолютно неефективні. Навіть читання «розумних» книг не може замінити чистого Слова Божого. Подібно газованому солодкому напою, воно дає тимчасове полегшення, але незабаром приводить до зневоднення. А зневоднення, як відомо, є небезпечним для людського організму.

Все це показує необхідність щодня пити з духовного джерела. Тим більше, що у нас є вільний доступ до нього.

Недостатньо просто носити нашу Біблію скрізь, де тільки можна; недостатньо думати про те, яка вона корисна; недостатньо любуватися її обкладинкою… Ми ніколи не втамуємо спрагу душі, поки не почнемо досліджувати, вникати і вивчати Слово Боже.

Якби ми усвідомили всю цінність Господнього Слова, його щоденну необхідність, якби ми віддавали найпродуктивнішу частину свого дня і сил для дослідження Писання, якби воно стало нашим пріоритетом і порадником, тоді нас нелегко було б обманути міражами в пустині, тоді ми б не страждали від “обезводнення” з постійними його наслідками, тоді наш «імунітет» був би сильнішим.

Слово Боже — це та вода, яка очищає нас від “шлаків”, освіжає і втамовує спрагу. Вода, яка тушить пожар і відмиває бруд. Воно навчає, докоряє, виправляє і виховує (2 до Тимофія 3:16 ). Воно життєвонеобхідне і незамінне. Воно найдорожче і водночас безкоштовне…

Автор: Тетяна Кучурян

(Visited 49 times, 1 visits today)

Об Авторе

You might be interested in

ОСТАВЬТЕ СВОИ КОММЕНТАРИИ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *