Біліші від снігу

Одного ранку, щойно розплющивши очі, відчув особливе піднесення, радісну бадьорість.
Розкривши штори і, через вікно побачивши сніг — цей чудовий подарунок зими, відразу збагнув причину такого внутрішнього стану.

Сніг з дитинства викликав у мене піднесенння, підіймав настрій.
Як звичайний сніг може стати причиною радості, такого непідробно щасливого стану ?

Бог говорить до нас багатьма способами. Зокрема, і через природу. Біблія каже: небо звіщає про Божу славу, а про чин Його рук розказує небозвід. (Пс. 19:1)

Білий сніг падає з неба… Думаю, сніг — це символ. Символ чистоти і праведності. Є щось всередині людини, що прагне до чистоти, святості. Бо для цього ми створені. Для спілкування з Святим, абсолютно Праведним Богом, для вічного життя з Ним.

Чому сніг білий? Все світле, веселе надихає. Не уявляю собі, щоб сніг був чорний. Сніг у всіх асоціюється з чистотою, світлом. Білий сніг може символізувати абсолютну святість, непорочність.

Сніг падає з неба. Це спрямовує думки до того, що праведність повязана з небом, приходить безпосередньо з неба. Дійсно, праведність наша, Ісус Христос, зійшов з неба до нас (Ів.6:38, 1 Кор.1:30).

Що ж робити тому, хто прагне святості? Як досягти праведності?
Перше: покаятись, відвернутись від гріха. «Очистити себе! Відкинути зло ваших учинків із-перед очей Бога, перестати чинити лихе! Навчитися чинити добро, правосуддя жадати, карати грабіжника, дати суд сироті, за вдову заступатись!» (кн.пророка Ісаї 1:16-17).

І тоді «прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!» (Iс. 1:18)
Наступне: прийняти Христа як Господа вірою. У Христі ви біліші від снігу!

Автор: Сергій Чабан

(Visited 130 times, 1 visits today)

Об Авторе

You might be interested in

ОСТАВЬТЕ СВОИ КОММЕНТАРИИ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *