Аромат свіжості

Людина любить свіжість. І кожен з нас обирає все свіже. Продукти, повітря, емоції, і навіть свіжа вода наповнені життям. Так, людина створена шукати і обирати свіжість. В Едемському саду тухлості не було! Всі фрукти були свіжими, а повітря в саду було найсвіжішім за всю історію людства. Адже Едем неперевершене, досконале твориво Боже. На початку історії людства свіжим були не лише фрукти та овочі. Спілкування Бога з людьми переповнювалось ароматом свіжості. В прохолоді дня Творець ходив по саду Едемському, шукаючи спілкування з людьми.

Людина створена свіжою і для свіжості. Створена як отримувати свіжий аромат так його і віддавати. В черзі за хлібом ми запитуємо чи він свіжий. Виїжаємо з друзями на природу в пошуку свіжого повітря, подалі від міського бруду. Ми любимо свіжу постіль. І навіть після простого квартирного ремонта аромат покрашених стін та підлоги називаємо свіжим. Квіти для своєї коханої людини, стараємося обрати свіжими. Збір металу на 4 колесах і те хочемо «свіжопригнану».

Все, що відсутньо такого аромату наповнене тухлістю, сморіду, безвідповідальності. Люди, в яких панує така атмосфера бруду апостол Павло охарактеризовує дуже чітко: «Будуть бо люди тоді самолюбні, грошолюбні, зарозумілі, горді, богозневажники, батькам неслухняні, невдячні, непобожні, нелюбовні, запеклі, осудливі, нестримливі, жорстокі, ненависники добра, зрадники, нахабні, бундючні, що більше люблять розкоші, аніж люблять Бога, вони мають вигляд благочестя, але сили його відреклися. Відвертайсь від таких!»(2 Тимофію 3:2-5). В завершенні характеристики він закликає відвертатися від таких. Все доволі просто. На яблуні ростуть поряд два яблука. Одне захворіло і починається процес розкладу, смертельний процес. Як правило, інше яблуко, що торкається хворого розпочне точно такий ж процес. Його можна врятувати лише віддаливши від першого. Для людства процес розкладу, смертельний процес розпочався одразу після вигнання з Едемського саду.

Там, де тухлість, там смерть. Гляньте на мертву воду, від неї тхне на сотню метрів. Вона живить смерть. Жодна чиста істота не хоче попасти в середовище такої води. Мертва вода несе смуток, гіркоту та біль. Людині не хочеться бути такою ж, мертвою та гнилою. Чистота — ознака свіжості. Ріка, яка має добре джерело завжди обновляється. Така ріка несе в собі життя. Природа живої ріки багата і все живе прагне до неї.

Наше життя може бути свіжим, чистим лише маючи чисте постійне джерело. У перших людей таке джерело було. Ним був Бог! Присутність Бога в житті Адама і Єви освячувала їх, очищала, освіжала. Саме тому Едемське життя було ідеальне і створене для вічного життя. Відносини між людьми були ідеальними. Відносини людини з Богом були ідеальними. Вся природа була ідеальна. Та в один момент людина вирішила добавити в свою свіжість трішки бруду. Непослух, як краплина чорнила в чистій воді перетворив життя на смерть. Людина втратила своє джерело свіжості і від неї навіть через декілька тисячоліть на сотню метрів смердить смертю. Людина втратила Бога. Вона втратила аромат свіжості і саме тому все своє життя людина шукає цей ідеал чистоти. Та всю свіжість, що вона знаходить на землі то є штучний замінник істини.

Бог 2000 років тому назад запропонував людині чистоту та аромат свіжості. Сьогодні ця пропозиція має таку ж силу. Лише Він являється абсолютним джерелом чистоти, здатним зробити кожну людину чистою. Творець віддав Сина Свого Ісуса Христа всьому людству, щоб ми знову мали шанс на життя. Для того, щоб наше життя було наповнене свіжістю, щоб нашим ароматом насолоджувалися всі оточуючі. Саме ця свіжість робить нас вільними. Ісус Христос, Син Бога Живого — правдиве, чисте джерело свіжості.

«і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!» (Від Івана 8:32)

(Visited 33 times, 1 visits today)

Об Авторе

You might be interested in

ОСТАВЬТЕ СВОИ КОММЕНТАРИИ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *